Lūdzam visus dalībniekus vērst uzmanību: sākot no 2009.gada oktobra Jūsu ērtībām izmainīta reģistrācijas un vetkontroles kārtība!

Reģistrācijas kārtība

Tikai online pieteikums (parādas tikai pēc reģistrācijas atveršanas). Lūdzam nesūtīt pieteikumus pirms reģsitrācijas atveršanas.

Kataloga slēgšanas datums: 14 dienas pirms izstādes (ja konkrētas izstādes noteikumos nav noteikts citādi).

Katalogā ir tikai uz kataloga slēgšanas datumu pilnīgi apmaksātie pieteikumi.
Pēc kataloga slēgšanas datuma dalības maksa tiks palielināta par 5 EUR.

Pēc kataloga slēgšanas iemaksātā dalības maksa, pieteikuma anulēšanas gadījumā, netiek atmaksāta


Pilnībā aizpildītu pieteikuma anketu lūdzam nosūtīt:
Fakss: +371 67 81 99 80 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Gaidiet Jūsu pieteikuma apstiprinājumu!


Uzmanību! Kopā ar pieteikuma saņemšanas apstiprinājumu, kurš tiks nosūtīts 3.darba dienu laikā no saņemšanas brīža, katram dalībniekam tiks fiksēts savs vetkontroles laiks! Lūdzam stingri ievērot vetkontroles termiņu un nenokavēt savu laiku!


Priekšapmaksa obligāta visiem dalībniekiem. Maksāt varat, veicot pārskaitījumu uz mūsu norēķinu kontu (rekvizīti pārskaitījumam), kā arī skaidrā naudā mūsu klubā (eiro vai latos).


Pieteikumā lūdzam norādīt, ja tiks izmantots savs būrītis. Ja Jums nav sava būrīša, klubs piedāvās būri bez maksas. Jums tas jāiekārto ar necaurredzamiem aizkariņiem (no 3 pusēm) un paklāju.
Kluba būrīšu izmēr:i 750x750x750 (LxHxW).

Veterinārie noteikumi

Kaķiem jābūt veseliem, tīriem un aprūpētiem, sagatavotiem izstādei, vakcinētiem pret panleikopeniju, rinotrahītu un kalicivīrusu infekciju, kā arī pret trakumsērgu (potes derīguma termiņš - ne mazāk kā 21 diena, un ne vairāk kā viens gads uz izstādes datumu). 

Kaķim jābūt apgrieztiem nagiem.

Izstādē nevar piedalīties neviens no vienam īpašniekam piederošajiem kaķiem, ja vetārsts nepieļauj kaut viena šī īpašnieka kaķa atrašanos izstādes zālē. Dalības maksa netiek atgriezta.

Papildus noteikumi

Kaķa īpašnieks pats varēs izstādīt kaķi ekspertiem, kā arī BIS (Best in Show) laikā.

Kaķi var izstādīties savos būrīšos (lūdzam norādīt pieteikuma anketā).

Kaķiem jāatrodas būrīšos līdz izstādes beigām.

Izstāžu zālē drīkst atrasties tikai reģistrēti dzīvnieki!!! Reģistrācija ir obligāta arī reklāmas klases dalībniekiem, ja šāda klase ir paredzēta konkrētajā izstādē (online pieteikumā tā ir 24 klase). Nereģistrēti dzīvnieki izstādes zālē netiks ielaisti! 

WCF noteikumu ievērošana obligāta visiem izstādes dalībniekiem!