Kaķu mīļotāju klubs CAT’s Meow dibināts 2007.gada 29. martā.  Jau 2007.gada 12.aprīlī mūsu klubs tika uzņemts Pasaules kaķu federācijā WCF (World Cat Federation) un 2008.gada 3.augustā WCF Ģenerālajā asamblejā kaķu mīļotāju klubs CAT’s Meow tika uzņemts WCF sastāvā, kā pilntiesīgs tās loceklis!
Mūsu mērķis ir kļūt par vadošo, uz spēcīgām tradīcijām balstītu, profesionālu un jebkuram kaķu mīļotājam atvērtu klubu Latvijā! Kā arī, Latvijā kultivēto kaķu šķirņu apzināšana, aizsardzība, popularizēšana un augstvērtīga ciltsdarba veicināšana.
Gandrīz 10 gadu pastāvēšanas laikā klubs ir guvis ievērojamus panākumus savā darbībā. Katru gadu klubā reģistrējas jauni biedri un tiek atvērtas jaunas audzētavas. Audzētavās sekmīgi attīstās ciltsdarbs, uzlabojas esošo vaislas dzīvnieku kvalitāte, kā arī tiek importēti jaunu šķirņu un krāsu dzīvnieki. Katru gadu klubs rīko augsta līmeņa Starptautiskās un Nacionālās kaķu izstādes, kurās dalību ņem kaķu audzētāji no daudzām pasaules valstīm. Pateicoties mūsu izstādēm un uzmanīgai attieksmei pret katru mūsu kluba biedru, klubs strauji gūst popularitāti kaķu mīļotāju un profesionālu audzētāju vidū. Jo, mūsu darba pamatā ir mīlestība pret kaķiem!
Mūsu klubā jebkurš vienmēr var rēķināties gan ar morālu atbalstu, gan saņemt konsultācijas felinoloģijas jomā. Kluba biedriem ir tiesības bez maksas piedalīties kluba rīkotajos tematiskajos vakaros un semināros, kā arī saņemt ievērojamas atlaides kluba CAT’s Meow rīkotajās izstādēs. Jūsu ērtībām un laika ekonomijai, daudzus jautājumus var risināt attālināti – izmantojot elektronisko pastu. Sīkāku informāciju par klubu varat atrast kluba mājas lapā www.catsmeow.lv, kura nepārtraukti tiek papildināta ar aktuālu informāciju.
Par mūsu kluba biedriem var kļūt gan pieredzējuši audzētavu īpašnieki, gan jebkurš interesents kopā ar savu mīluli, kuram nav obligāti jābūt šķirnes kaķim. Arī mājas kaķi var piedalīties Starptautiskajās kaķu izstādēs! Būsim priecīgi uzņemt ikvienu savā draudzīgajā kolektīvā!

Mēs gaidām jūs klubā katru trešdienu no pulksten 18:00 līdz 20:00, Rīgā, Ieriķu ielā 43a, "NVO nams" telpās.

Kaķu mīļotāji – pievienojaties CAT’S Meow kluba biedriem!